Seriale

„The Mandalorian” – Pedro Pascal myślał, że wcieli się w Bobę Fetta

The-Mandalorian-Boba-Fett-Pedro-Pascal

Już mniej niż dwa miesiące dzielą nas od premiery pierwszego serialu aktorskiego ze świata Gwiezdnych Wojen, więc coraz to więcej słyszy się o produkcji. Ostatnio wypowiedział się o niej odtwórca roli Mandalorianina, czyli Pedro Pascal.

Chilijski aktor udzielił wywiadu dla magazynu Disneya. Jak możemy przeczytać:

„Chciałem się spotkać z Jonem Favreau. Nie było ważne, czego będzie ode mnie oczekiwał. Więc spotkaliśmy się w jego biurze, które tonęło w ilustracjach z serialu – natychmiast zauważyłem Mandalorianina, postać wyglądającą jak Boba Fett. Pomyślałem sobie: «Och, to wspaniale, że w końcu zamierzają zgłębić tę postać». Jon opowiadał mi o historii, kwestiach wizualnych i klimacie. Pomyślałem, że to świetne i w końcu zapytałem, kogo mam zagrać, wskazując na różne postaci, stworzenia i obcych na szkicach koncepcyjnych, a Jon tylko spojrzał na mnie i powiedział: «Jesteś Mandalorianinem». Odparłem: «CO? Zagram Bobę Fetta?», a on odpowiedział «Nie, to nie jest Boba Fett. To Mandalorianin». Nie mogłem wyobrazić sobie lepszej chwili.”

Słowa Pedro możemy traktować jako już kolejne potwierdzenie, że słynny klon Jango Fetta nie jest protagonistą najnowszego widowiska. Ponadto możemy zauważyć, że nie tylko część widzów była skonfundowana po zobaczeniu głównego bohatera, a i sam aktor odgrywający główną rolę był pewien, że wcieli się w postać znanego łowcy nagród.

Osobiście cieszę się z takiego obrotu spraw i budowania uniwersum wokół nowych postaci. Niemniej nadal jest szansa, że ujrzymy zbroję Boby Fetta w serialu, gdyż w tym okresie najprawdopodobniej nadal jest w posiadaniu lokalnego watażki z Tatooine – Cobba Vantha.

The Mandalorian zadebiutuje na platformie Disney+ 12 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.