Wydarzenia

Jon Favreau żartobliwie o nakręceniu nowej wersji „Star Wars Holiday Special”

star-wars-holiday-special

Jon Favreau spokojnie może już mówić o niemałym sukcesie w kwestii produkowanego pod jego nadzorem The Mandalorian, ponieważ dotychczasowe zapowiedzi nastroiły fanów bardzo pozytywnie do serialu aktorskiego w świecie Star Wars, a włodarze Disneya są tak zadowoleni z efektów prac, że 2. sezon otrzymał zielone światło, choć pierwszy nie ujrzał jeszcze światła dziennego. W niedawnej rozmowie z Entertainment Tonight, która odbyła się w trakcie corocznego rozdania nagród Saturna, twórca (raczej żartobliwie) pokazał, że jest gotów iść za ciosem i… chętnie nakręciłby nową wersję niesławnego Holiday Special.

Jon zdecydowanie musiał mieć dobry humor, kiedy rozmawiał z redaktorem ET. Oto, co powiedział producent:

„Bardzo chciałbym, żebyśmy któregoś dnia zrobili na Disney+ na przykład Holiday Special. Czy to nie byłoby wspaniałe? Muszę im przedstawić ten pomysł. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Jeśli chcecie zobaczyć Holiday Special, dajcie znać Disneyowi!”

Dla przypomnienia, Star Wars Holiday Special to najgorzej oceniana produkcja w historii marki, która została wyprodukowana na fali popularności, jaką zdobyła Nowa nadzieja (znana wówczas jedynie pod tytułem Star Wars). Program został wyemitowany 17 listopada 1978 roku w stacji CBS i nigdy więcej nie powtórzony. Jego budżet opiewał na milion dolarów (sic!).

Czy ktoś z nas chciałby zobaczyć remake albo zupełnie nową interpretację takiej produkcji? Cóż, odpowiedź na to pytanie pozostawimy Wam.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.