Gry

„Battlefront II” – mamy szczegóły patcha dodającego mapę Felucia

Battlefront-2-Felucia-Update

Na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II pojawiła się nowa Transmisja dla społeczności, która zdradza szczegóły wrześniowego patcha, mającego wprowadzić do gry m.in. mapę na planecie Felucia dla trybu Capital Supremacy.

Opis mapy brzmi następująco:

„Inwazja Separatystów na Felucię dobiega końca. Mając do dyspozycji tylko jeden potężny okręt osłaniający ewakuację farmerskiej społeczności Felucjan, klony ostatkiem sił starają się utrzymać ostatnią linię obrony na tyle długo, by transportowce Republiki mogły zabrać dużą dostawę wartościowych środków medycznych z wioski.

Droidy posuwają się w stronę pozycji klonów, których oddziały przypuszczają ostatnią ofensywę, starając się zniszczyć pancernik odpowiedzialny za atak. Armia droidów ma jednak własny plan: upewnienie się, że Republika nie będzie mogła uciec z zapasami, co będzie możliwe tylko poprzez zniszczenie okrętu Venator.”

Podobnie jak pozostałe mapy w trybie Supremacji, Felucia podzielona będzie na kilka charakterystycznych sektorów, w których znajdziemy punkty kontrolne. Przedstawiono nazwy tych obszarów:

  • Command Post Village (wioska),
  • Command Post Sarlacc (Sarlacc),
  • Command Post Farm (farma),
  • Command Post Caves (jaskinie),
  • Command Post Swamp (moczary).

Pełne opisy każdego punktu kontrolnego (w języku angielskim) znajdziecie na forum.

Aktualizacja wprowadzająca Felucię zadebiutuje na platformach PC, PS4 i Xbox One już 25 września.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.