Saga Star Wars

„Skywalker. Odrodzenie” – nowe spojrzenie na rycerzy Ren dzięki okładkom z przecieków

Knights of Ren

W ciągu ostatnich kilku dni wyciekło do sieci kilka grafik, którymi sygnowane będą gadżety związane ze Skywalker. Odrodzenie. Dzięki ilustracjom możemy lepiej przyjrzeć się między innymi rycerzom Ren.

Najwięcej bohaterów ukazano na grafikach będącymi okładkami puzzli. Poza już znanymi i lubianymi postaciami, znalazło się także miejsce dla nowej bohaterki Jannah. Możemy też rzucić okiem na rycerzy Ren i ich broń, a także obejrzeć dokładniej naprawiony hełm Kylo.

tros-promo-leak

Ponadto ukazała się nowsza wersja plakatu, który wyciekł kilka miesięcy temu do sieci. Jedyna zmiana to zastąpienie ślimakopodobnego obcego, Klauda, przez Rose Tico, której brak na wcześniejszej wersji plakatu był zastanawiający. Nadal nie mamy pewności, czy to oficjalny plakat promujący film, ale prawdopodobnie będzie to tylko grafika pojawiająca się na zabawkach i innych gadżetach związanych z Epizodem IX.

leaked-poster-tros.jpg

Dokopano się także do informacji o formie wystaw sklepowych. Jedną z nich będą stanowili Rey i Kylo Ren – rozdzieleni, oboje z zapalonymi mieczami. Swoją ściankę otrzyma także czwórka droidów, czyli BB-8, R2-D2, C-3PO oraz debiutujący D-O.

Częstotliwość tego typu wycieków raczej będzie się zwiększać – już tylko dwa tygodnie dzielą nas od Potrójnego Piątku Mocy, podczas którego zostaną ogłoszone (i już oficjalnie pojawią się w sprzedaży) zabawki i gadżety związane nie tylko ze Skywalker. Odrodzenie, ale także grą Jedi: Fallen Order i serialem The Mandalorian.

Od premiery The Rise of Skywalker dzielą nas już tylko 3 miesiące – film zadebiutuje w kinach 19 grudnia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.