Seriale

Znamy tytuły i opisy pierwszych odcinków 2. sezonu „Star Wars: Resistance”

kaz-tam-resistance-season-two-2.jpg

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery drugiego (i zarazem finałowego) sezonu animacji Star Wars: Resistance. Dlatego też serial powoli odżywa w świadomości fandomu i pojawiają się pierwsze przecieki z nim związane.

Przede wszystkim, poznaliśmy tytuły pierwszych czterech odcinków oraz opisy dwóch spośród nich. Są to kolejno:

  • 2×01 Into the Unknown (pol. W nieznane) – Po wystrzeleniu Colossusa w kosmos przez Kazudę i jego ekipę stacja zmaga się z problemami technicznymi, które tylko pogarsza tajemniczy pasażer na gapę.
  • 2×02 A Quick Salvage Run (pol. Szybka wyprawa po zapasy) – Colossus bardzo potrzebuje hiperpaliwa, więc Kaz sugeruje zabranie go ze zniszczonego statku Najwyższego Porządku. Misja prędko zostaje narażona na szwank, po tym jak ukazuje się Porządek.
  • 2×03 Live Fire (pol. Żywy ogień)
  • 2×04 Hunt on Celsor 3 (pol. Polowanie na Celsorze 3)

Pierwszy odcinek zadebiutuje na amerykańskim Disney Channel w niedzielę 6 października, a kolejne będą ukazywać się co tydzień. Oczywiście, wzorem poprzedniego sezonu, po każdym epizodzie możecie spodziewać się naszych wrażeń.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.