Książki i komiksy

Nowy komiks ukazuje scenę Lei i Chewbacki, o którą fani prosili od dawna

Age-of-Resistance-Leia-Chewie

Gdy w 2015 roku Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy miały swoją premierę w kinach, jeden z zarzutów, jaki fani mieli względem rozwiązań fabularnych filmu, dotyczył braku sceny, w której Leia i Chewbacca objęliby się po śmierci Hana – zamiast tego Generał Organa przytuliła Rey, co fani uznali za nieadekwatne, biorąc pod uwagę długą historię Chewiego, Hana i Lei. Temat był poruszany niejednokrotnie przy okazji różnych dyskusji na temat VII Epizodu, a dzięki najnowszemu komiksowi z serii Age of Resistance: Rey #1 oficjalny kanon doczekał się w końcu odpowiedniego potraktowania relacji dwójki bohaterów.

Mówiąc krótko, Leia i nasz „Chodzący Dywan” nareszcie dostali szansę wymiany czułości.

Z jednej strony szkoda, że twórcy nie zdecydowali się zamieścić sceny z Leią i Chewbacką w samym filmie, co miałoby dużo większy wydźwięk emocjonalny, ale przynajmniej możemy spać spokojnie ze świadomością, że Księżniczka nie doznała nagłej amnezji i nie zapomniała o największym przyjacielu swojego męża.

Star Wars: Age of Resistance: Rey #1 jest już w sprzedaży w amerykańskich sklepach oraz w wersji cyfrowej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.