Gry

„Battlefront II” – nowe tryby, komandosi klonów i Felucia na prezentacji wideo!

battlefront-2-felucia-update-2

Już w najbliższą środę (25 września) czeka nas publikacja sporej aktualizacji do gry Star Wars: Battlefront II. Z tej okazji twórcy podzielili się krótkim wideo społecznościowym, w którym opisali nadchodzące nowości.

W zwiastunie po raz kolejny zaprezentowano nam komandosów klonów i ich zdolności, do których należeć będą: zamiana domyślnego blastera na granatnik, odrzucające przeciwników wyładowanie repulsorowe oraz skupienie bojowe, ograniczające otrzymywane obrażenia i zapewniające dodatkowe punkty życia za każde zadane obrażenia graczowi i pobliskim sojusznikom.

Aktualizacja wprowadzi też dwa nowe tryby rozgrywki. Pierwszym z nich będzie Instant Action, który z pewnością przypadnie do gustu graczom solowym. Będą to spore, widowiskowe bitwy przeciwko botom, polegające na przechwytywaniu konkretnych punktów zlokalizowanych na mapie. Rozgrywkę będzie można dostosować do własnych preferencji.

Drugim trybem jest 4-osobowy tryb kooperacji, w którym drużyna graczy stanie przeciw wrogim botom w bitwach z okresu Wojen klonów. W październiku tryb zostanie wzbogacony o możliwość wyboru frakcji oraz rozgrywanie konkretnych scenariuszy bitewnych.

Dzięki zwiastunowi mogliśmy po raz pierwszy przyjrzeć się bliżej najnowszej mapie, jaka trafi do trybu Supremacji, czyli Felucii, którą opisywaliśmy wcześniej. Plansza ma zapewnić mnóstwo ścieżek umożliwiających flankowanie przeciwnika i zawierać specjalne grzyby, które możemy zniszczyć, by uwolnić śmiercionośny gaz. Muszę przyznać, że wizualnie mapa prezentuje się wzorowo i nie mogę się doczekać, by rozegrać na niej pierwszy mecz.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.