FilmyGrySeriale

Opakowania figurek zdradzają opisy postaci ze „Skywalker. Odrodzenie”, „Jedi: Fallen Order” i „The Mandalorian”

episode-9-fallen-order-the-mandalorian

Piątek Mocy, czyli dzień oficjalnej premiery najnowszej fali gwiezdnowojennych gadżetów, zbliża się nieubłaganie, więc coraz więcej słyszymy m.in. o figurkach. Ostatnio wyciekły opakowania kilku z linii Black Series, które zawierały opisy niektórych bohaterów.

Z filmu The Rise of Skywalker poznaliśmy tylko opisy Kylo Rena oraz Sith Trooperów. Co ciekawe, z innych zabawek dowiedzieliśmy się, że nowy myśliwiec Najwyższego Wodza ma nazywać się TIE Whisper.

Jako Wódz Najwyższego Porządku, Kylo Ren dzierży moc potężniejszą niż kiedykolwiek wcześniej. Ren jednak nie spoczywa na laurach i kontynuuje poszukiwania sekretów Mocy z głębin Ciemnej strony.

Przygotowując się do ostatecznego szturmu, mającego na celu podbój galaktyki, Najwyższy Porządek szkoli armię elitarnych żołnierzy, którzy czerpią inspirację i siłę z mrocznej, starożytnej spuścizny.

 

O ile opis szturmowców jest dokładnie tym samym, który towarzyszył wystawie na różnych amerykańskich konwentach, tak ciekawie może brzmieć informacja o poszukiwaniach przez Rena różnych artefaktów i zgłębiania Mocy, co zresztą zostało już zasugerowane w komiksie Galaxy’s Edge oraz książce Black Spire.

Swój niemały udział w nowej fali gadżetów będą miały także serial The Mandalorian oraz gra Jedi: Fallen Order. Wycieki dotyczą na ten czas tylko głównych bohaterów obu dzieł i nie są zbyt odkrywcze.

Jego ciało chronione jest zbroją z beskaru, twarz skryta za maską z wizjerem w kształcie litery T, a przeszłość owiana tajemnicą. Mandalorianin jest znużonym wojną, milczącym i budzącym szacunek łowcą nagród w galaktyce, która z każdym dniem robi się coraz bardziej niebezpieczna.

Jako padawan Jedi z okresu Wojen klonów, Cal Kestis ledwo umknął horrorowi Rozkazu 66 i był zmuszony ukrywać się przez długi czas. Razem z badawczym droidem BD-1 rusza w podróż mającą na celu odbudowanie Zakonu Jedi, przy ciągłym umykaniu przerażającej Inkwizycji Imperium.

 

Więcej o figurkach, zabawkach i innych gadżetach promujących trzy najważniejsze tegoroczne premiery ze świata Gwiezdnych Wojen dowiemy się jutro po godzinie 20:00, kiedy to wystartuje oficjalny stream, podczas którego zostanie nam oficjalnie zaprezentowany cały merch, oraz zadebiutuje nowy zwiastun Upadłego zakonu. Sprzedaż towaru rozpocznie się w Potrójny Piątek Mocy (4 października).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.