Saga Star Wars

Szef Marvela, Kevin Feige, stworzy film w świecie Star Wars!

IMG_20190926_083319

Wygląda na to, że studia Marvel i Lucasfilm niebawem będą miały ze sobą więcej wspólnego niż tego samego właściciela – jak donosi magazyn The Hollywood Reporter, szef studia Marvel, Kevin Feige, zajmie się stworzeniem nowego filmu w świecie Gwiezdnych Wojen.

Feige to wieloletni fan Star Wars i podobno wpadł na pomysł bardzo ciekawej historii, którą przedstawił później szefowi Disney Studios, Alanowi Hornowi.

Co ciekawe, nie są to zwyczajne przecieki, a informacja, którą THR uzyskał bezpośrednio od Horna – ku zaskoczeniu dziennikarzy, szef Disney Studios okazał się nad wyraz rozmowy.

Jak na razie nie znamy żadnych szczegółów pomysłu Feige’a i prawdopodobnie trochę czasu jeszcze minie zanim czegokolwiek się dowiemy. W międzyczasie powstają nowe serie filmów Riana Johnsona oraz twórców Gry o tronBenioffa i Weissa – i to o nich powinniśmy usłyszeć nieco więcej po premierze The Rise of Skywalker.

Źródło: Comicbook.com

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.