FilmySeriale

Pojawiły się dwa nowe plakaty z „The Mandalorian” i grafiki z „The Rise of Skywalker”!

the-mandalorian-tros-27-09-cover

Debiutujący już w za półtora miesiąca The Mandalorian otrzymał dziś dwa nowe plakaty promujące widowisko, a Skywalker. Odrodzenie doczekał się oficjalnej publikacji grafik, które trafiły wcześniej do sieci za pośrednictwem przecieków – teraz możemy przyjrzeć się im w znacznie lepszej jakości.

Pierwszy z posterów ukazuje nam Mandalorianina z tytułem serialu w tle, zaś drugi – naszym zdaniem znacznie ciekawszy – przedstawia głównego bohatera (Pedro Pascal), Carę Dune (Gina Carano), IG-11 (Taika Waititi) oraz Ugnaughta imieniem Kuill.

Wspomniane wcześniej grafiki z The Rise of Skywalker możecie obejrzeć poniżej. Ukazują one całą gamę bohaterów i antagonistów z filmu, w tym Rey, Finna, Poe Damerona, Lando Calrissiana, Kylo Rena, rycerzy Ren i Sith Trooperów.

The Mandalorian zadebiutuje na platformie Disney+ już 12 listopada, zaś na kinową premierę Skywalker. Odrodzenie poczekamy do 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.