Seriale

Deborah Chow reżyserką serialu o Obi-Wanie Kenobim

Deborah-Chow-Kenobi

Dzisiejszej nocy Lucasfilm ogłosił nazwisko osoby odpowiedzialnej za reżyserię zapowiedzianego niedawno serialu o Obi-Wanie Kenobim – jest to Deborah Chow, która wyreżyserowała dwa odcinki nadchodzącego The Mandalorian. Deborah będzie pracować na bazie scenariusza autorstwa Hosseina Aminiego (scenarzysta m.in. filmu Drive z Ryanem Goslingiem).

https://www.instagram.com/p/B27gUBdh41j/?utm_source=ig_web_copy_link

Swój wybór wyjaśniła szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy:

„Chcieliśmy wybrać reżysera będącego w stanie eksplorować cichą determinację oraz bogaty mistycyzm Obi-Wana w sposób, który bez zgrzytów wpasuje się w klimat sagi Star Wars. Opierając się na jej fenomenalnej pracy podczas kreacji bohaterów w The Mandalorian, jestem absolutnie przekonana, że Deborah to właściwy reżyser do opowiedzenia tej historii.”

Nie jest jeszcze do końca jasne, czy Chow wyreżyseruje wszystkie epizody nadchodzącej serii o brodatym Jedi, czy też kilka, tak jak miało to miejsce w przypadku Mandalorianina.

Serial będzie rozgrywał się 8 lat po Zemście Sithów i zadebiutuje na Disney+ pod koniec 2021 roku. Do roli Kenobiego powróci oczywiście Ewan McGregor.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.