Saga Star Wars

Zobaczcie rycerzy Ren na nowym zdjęciu z „The Rise of Skywalker”

the-knights-of-ren-star-wars-episode-ix-the-rise-of-skywalker

Choć może być dość trudno w to uwierzyć, do premiery epizodu zwieńczającego sagę Star Wars zostało już niewiele ponad dwa miesiące. W związku z tym coraz mocniej rozkręca się kampania promocyjna filmu, a Magazyn Empire (po opublikowanych już wariantach okładek związanych z The Rise of Skywalker) podzielił się z nami również nową grafiką ukazującą grupę postaci z nadchodzącej produkcji.

Są to rycerze Ren, którzy po niezbyt efektownym debiucie w Przebudzeniu Mocy cztery lata temu teraz powrócą do świata Star Wars – najprawdopodobniej już w większej roli i z większą ilością czasu ekranowego.

star-wars-the-rise-of-skywalker-knights-of-ren-empire-magazine-still

Na podstawie udostępnionego kadru trudno jakkolwiek spekulować, niemniej jego szerszy kontekst w filmie będziemy mieli okazję poznać już 19 grudnia, kiedy The Rise of Skywalker trafi na ekrany kin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.