Seriale

Kokpit statku bohatera „The Mandalorian” ujawniony na nowym zdjęciu

star-wars-the-mandalorian-razor-crest-ign-exclusive-still-cropped-logo

Choć na premiery kolejnych produkcji z akcją osadzoną w świecie Star Wars wciąż musimy trochę czekać, trudno byłoby narzekać na brak materiałów z nimi związanymi. W ciągu ostatnich dni zalani zostaliśmy całkiem pokaźną ilością grafik promocyjnych i kadrów z nadchodzących tytułów, a do kolekcji właśnie mamy okazję dorzucić jeszcze jedno zdjęcie.

Dzięki portalowi IGN przyjrzeć możemy się wnętrzu statku tytułowego bohatera serialu The Mandalorian. Ukazany został nam kokpit, który wypełniony jest prawdopodobnie wszystkimi możliwymi światełkami, drążkami i przyciskami – jak na solidną kosmiczną opowieść przystało.

star-wars-the-mandalorian-razor-crest-ign-exclusive-still

Pierwszy odcinek The Mandalorian trafi na Disney+ 12 listopada, kolejne będą ukazywać się w tygodniowych odstępach. Korzystanie z platformy jednak – przynajmniej przez jakiś (nieokreślony na ten moment) czas – nie będzie możliwe w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.