Saga Star Wars

„The Rise of Skywalker” rozwinie relację Rey i Kylo Rena. Antagonista na nowym zdjęciu

star-wars-episode-ix-the-rise-of-skywalker-kylo-ren-exclusive-empire-magazine-still-cropped

Empire nie przestaje dostarczać nam kolejnych informacji i grafik związanych z nadchodzącym finałem sagi Star Wars. Magazyn udostępnił dziś fragment wywiadu z Chrisem Terrio, odnoszący się do relacji między główną bohaterką Trylogii Sequeli a jej antagonistą, oraz zupełnie nowy kadr pochodzący z The Rise of Skywalker.

Scenarzysta pracujący nad filmem u boku J.J. Abramsa twierdzi, że nowa produkcja jeszcze lepiej rozwinie specyficzną więź między dwójką bohaterów.

„Niektórymi z najbardziej interesujących scen Ostatniego Jedi są rozmowy między Rey i Renem. Podjęliśmy próbę pociągnięcia tej skomplikowanej relacji, która zapoczątkowana została już w scenie przesłuchania w Epizodzie VII. Kiedy Ren zdejmuje maskę, w pewien sposób obnaża się przed Rey, jak przed nikim innym. Rian [Johnson, scenarzysta i reżyser Epizodu VIII – przyp. red.] poprowadził ten wątek w fascynującym kierunku, a my mieliśmy okazję rozwinąć go jeszcze bardziej.”

star-wars-episode-ix-the-rise-of-skywalker-kylo-ren-exclusive-empire-magazine-still

Pełne wydanie numeru Empire poświęconego w sporej części The Rise of Skywalker trafi do sprzedaży 3 października. Sam film natomiast będziemy mogli oglądać w kinach już od 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.