Filmy

J.J. Abrams nie czuje, aby Rian Johnson popełnił w „Ostatnim Jedi” błędy wymagające naprawy

jj-abrams-rian-johnson-star-wars-set

Choć Ostatni Jedi wywołuje liczne kontrowersje i podziały wśród odbiorców, problem najwyraźniej nigdy nie dotknął Lucasfilmu. W wytwórni wizja Riana Johnsona została zaakceptowana lub przynajmniej zrozumiana i nawet J.J. Abrams, reżyser i współscenarzysta Epizodów VII i IX, mimo wyraźnie odmiennego stylu narracji i podejścia do samej historii, nie ma w gruncie rzeczy nic przeciwko niej.

W wywiadzie udzielonym Empire filmowiec stwierdził:

„Nigdy nie próbowałem niczego naprawiać. Gdybym to ja odpowiadał za Epizod VIII, zrobiłbym pewne rzeczy inaczej – dokładnie jak Rian, gdyby odpowiadał za Epizod VII. Pracowałem nad serialami, więc wiem jak to jest tworzyć historie i postaci później prowadzone przez innych. Opuszczając projekt, zostawiając go w dobrych rękach, trzeba zaakceptować, że ktoś podejmie pewne własne decyzje. A wracając, trzeba je uszanować.”

O tym, jak Abrams poradził sobie z kontynuowaniem pozostawionych przez Johnsona wątków, przekonamy się już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.