Wydarzenia

Oficjalnie zapowiedziano nowe zestawy LEGO Star Wars i klockowy Piątek Mocy!

Lego-Star-Wars-cover

LEGO oficjalnie zaprezentowało najnowszą falę zestawów z licencją Gwiezdnych Wojen, które będą promować film Skywalker. Odrodzenie oraz serial The Mandalorian. Przy okazji firma podzieliła się swoimi planami na obchody Potrójnego Piątku Mocy.

Niestety obyło się bez zaskoczeń, bo wszystkie debiutujące zestawy wyciekły jakiś czas temu, o czym pisaliśmy tutaj. Niektóre spośród nich trafiły już na półki sklepowe, a w internecie można znaleźć ich recenzje, ale wspominamy o tym z dziennikarskiego obowiązku. Przypomnijmy, że do owych zestawów należą Pasaana Speeder Chase, Millennium Falcon, Resistance Y-Wing Starfighter, Resistance A-Wing Starfighter, Kylo Ren’s Shuttle, AT-ST Raider, Death Star Cannon i Yoda. Ceny wahają się od 20 do 160 dolarów. 

Zestawy oficjalnie trafią do sprzedaży w Piątek Mocy (4 października). Z tej okazji oficjalny sklep Lego@Shop przygotuje specjalną promocję na niektóre zestawy, a do zamówień o wartości co najmniej 330 zł będzie dołączany za darmo minimodel bitwy o Endor, utrzymany w podobnej konwencji do tegorocznego minimodelu bitwy o Hoth.

lego-micro-battle-of-endor.jpg

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.