Saga Star Wars

Pablo Hidalgo potwierdza, że rycerze Ren mają indywidualne imiona

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 82

The Rise of Skywalker zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym gadżety i materiały promocyjne zaczynają zalewać sieć oraz półki sklepowe za Oceanem. Jeden z fanów zapytał niedawno Pabla Hidalgo, członka Lucasfilm Story Group, dlaczego na opakowaniach z zabawkami rycerzy Ren widzimy jedynie ich ogólną nazwę, a nie indywidualne imiona, o ile jakieś w ogóle mają. Pablo w odpowiedzi potwierdził, że imiona rzeczywiście istnieją i wyjaśnił nawet, dlaczego nie pojawiły się na pudełkach.

https://twitter.com/pablohidalgo/status/1178175421801611265

„Tak, mają indywidualne imiona, ale biorąc pod uwagę, że zabawki muszą być projektowane bardzo długo, imiona nie były jeszcze gotowe w momencie powstawania tego produktu.”

Hidalgo nie mija się tutaj z prawdą. Jak potwierdzają różne źródła, zabawki oraz ich opakowania muszą być zaprojektowane przez producentów na długo przed ich oficjalnym ujawnieniem, co nie raz wyprzeda także pewne kwestie dotyczące samych postaci filmowych.

Niewykluczone, że Skywalker. Odrodzenie zdradzi nam przynajmniej część imion podwładnych Kylo Rena. A jeśli nie sam film, to z pewnością poznamy je za pośrednictwem Słownika ilustrowanego poświęconego dziewiątej części sagi Star Wars, którego autorem jest właśnie Pablo Hidalgo.

The Rise of Skywalker zadebiutuje na ekranach polskich kin już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.