Filmy

Mamy zdjęcie i opis nowego obcego z „The Rise of Skywalker”

The-Rise-of-Skywalker

Grudzień i premiera Skywalker. Odrodzenie zbliżają się nieubłaganie, więc pojawia się coraz to więcej oficjalnych informacji na temat filmu. Dzisiaj, przy okazji ujawnienia partnerów promocyjnych, oficjalna strona StarWars.com pokazała też zdjęcie przedstawiające zupełnie nowego kosmitę.

Główny bohater dzisiejszego artykułu to Babu Frik – przedstawiciel drobnej rasy Anzellan. Babu ma być uzdolnionym mechanikiem, specjalizującym się w droidach. Pracuje na śnieżnej planecie Kijimi i potrafi przeprogramować lub zmodyfikować dowolnego droida, bez względu na chroniące go zabezpieczenia. 

babu-frik-the-rise-of-skywalker.jpg

Bazując na tym skromnym opisie, już można snuć przypuszczenia, czy czerwone oczy Threepio nie będą przypadkiem efektem przeprogramowania przez Babu. Czy rzeczywiście tak będzie, dowiemy się w grudniu tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.