Saga Star Wars

„Skywalker. Odrodzenie” – wyciekła nazwa planety, na której będzie się mieścić baza Ruchu Oporu

Resistance_Base

[AKTUALIZACJA] Dotarliśmy do zdjęcia planszy, które sugeruje, że wskazana wcześniej nazwa nie była do końca poprawna. Niestety (lub stety, w zależności od punktu widzenia) baza Ruchu Oporu będzie  się mieścić na planecie Ajan Kloss.

Ajan-Kloss


Jednym z pytań, jakie fani stawiają przed premierą Skywalker. Odrodzenie, jest lokalizacja nowej bazy dla zdziesiątkowanego Ruchu Oporu. Czy będzie to znany już świat, może Batuu albo Bakura, w kontekście których pojawiały się już informacje o placówkach działających po Ostatnim Jedi, a może zupełnie nowa planeta? Prawdopodobnie nareszcie poznaliśmy odpowiedź.

A to za sprawą nowego wydania kultowej gry Monopoly, które ma dotyczyć całej sagi Skywalkerów, i którego zdjęcia wyciekły właśnie do internetu. Jak możemy zauważyć na jednej z grafik, planeta z ilustracją przypominającą bazę rebeliantów i grafiki opublikowane w trakcie tegorocznego Celebration nazywa się… Rian Kloss.

rian-kloss-monopoly-leak-resistance-base

Przyznam szczerze, że to najkomiczniejsza nazwa planety w tym uniwersum. Już nawet nie chodzi o to, że zupełnie nie brzmi, jak nazwa świata, ale także przywołuje skojarzenia z kontrowersyjną osobą Riana Johnsona (jego duch w Gwiezdnych Wojnach jest nadal żywy), czy też w Polsce z kultową postacią filmowego Hansa Klossa. Mimo ewidentnej wiarygodności wycieku, aż chciałoby się myśleć, że to żart i powiedzieć „Nie ze mną te numery, ̶B̶r̶u̶n̶n̶e̶r̶ Abrams.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.