Gry

„Battlefront II” – znamy datę październikowej aktualizacji i inne nowości

star-wars-battlefront-II-ewok-mode-tall

Ben Walke, odpowiedzialny za kontakt ze społecznością fanów Battlefronta II, podzielił się na Twitterze kalendarzem z przyszłą zawartością i wydarzeniami, które zawitają do gry w październiku.

Najważniejsza jest oczywiście aktualizacja, mająca pojawić się 23 października. Another night on Endor, bo taki tytuł otrzymał update, wprowadzi przede wszystkim przeorganizowaną mapę do nieco zapomnianego już trybu Łowów Ewoków, który jednak nadal jest żywy, a teraz zyska drugą młodość. Poza standardowymi poprawkami, twórcy chwalą się także udostępnieniem nowych skórek. Co ciekawe, nie mają to być skórki dla postaci z Prequeli (podobnie nowa wersja Luke’a w stroju farmera również się do nich nie zalicza). Może być trochę za wcześnie na skórki dla bohaterów z Epizodu IX, więc nowe aparycje powinni zyskać bohaterowie klasycznej trylogii – liczę tutaj przede wszystkim na Luke’a w żółtej kurtce.

Najważniejszym wydarzeniem będzie prawdopodobnie drugi weekend października, w ciągu którego, na drodze specjalnych wyzwań, będzie możliwe odblokowanie wspomnianej skórki Luke’a farmera i linii dialogowej „KENOBI!” dla Maula.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.