Filmy

„Skywalker. Odrodzenie” – Wedge Antilles może pojawić się w filmie

Wedge-Antilles-Rebel-Pilot

Hiszpański wydawca książek spod znaku Star Wars, Planeta Cómic, opublikował wczoraj okładkę nadchodzącej powieści Resistance Reborn, stanowiącej wprowadzenie do IX Epizodu sagi Star Wars. Co interesujące, oprócz głównych bohaterów, którzy widnieli tam wcześniej, na grafice pojawił się także… Wedge Antilles, grany w Oryginalnej Trylogii przez Denisa Lawsona.

Ujawnienie jednego z najlepszych pilotów Sojuszu Rebeliantów w ramach okładki nowej książki wydaje się być jasną sugestią, że Antilles ma powrócić również w The Rise of Skywalker. Dodatkowym potwierdzeniem tych przypuszczeń może być fakt, że w bohatera z obwoluty ponownie wcielił się wspomniany wcześniej Lawson. Post wydawnictwa został już usunięty z Twittera, więc ewidentnie coś jest na rzeczy.

Resistance-Reborn-Wedge-Antilles-cover

Warto również wspomnieć, że Lawsonowi proponowano wcześniej powrót do roli, gdy rozpoczynały się zdjęcia do Przebudzenia Mocy. Niestety wówczas aktor odmówił, ale być może teraz przekonał go powrót do odległej galaktyki jego bratanka, Ewana McGregora, który ponownie zagra kochanego przez fanów Obi-Wana Kenobiego.

Obecność Wedge’a Antillesa w książce oraz w Skywalker. Odrodzenie byłaby więcej niż sensowna z punktu widzenia fabuły – w końcu po wydarzeniach z Ostatniego Jedi, w trakcie których Ruch Oporu stracił większość swoich sił, Leia Organa szuka sojuszników wśród starych znajomych z czasów Galaktycznej wojny domowej.

Czas pokaże, czy powrót bohatera Rebelii odbędzie się jedynie na kartach powieści, czy też dostaniemy szansę spotkania go na srebrnych ekranach. The Rise of Skywalker zadebiutuje 19 grudnia.


*Dziękujemy Maksowi Żmijewskiemu za zwrócenie uwagi na okładkę.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.