Książki i komiksy

Uroboros zdradza datę premiery 1. części kanonicznej trylogii Thrawna!

Thrawn-Uroboros

Stało się! Po latach wyczekiwania, próśb i morza łez wylanych przez fanów, wydawnictwo Uroboros w końcu oficjalnie podało datę premiery pierwszej części kanonicznych przygód Wielkiego Admirała Thrawna autorstwa Timothy’ego Zahna!

Jak dowiadujemy się z facebookowego posta, książka ukaże się w Polsce już 13 listopada, natomiast za jej przekład odpowiadać będzie niezawodna Anna Hikiert-Bereza.

Poniżej znajdziecie wszelkie szczegóły, polski opis powieści oraz jej okładkę:

Z sekcji komentarzy pod postem dowiadujemy się także, że druga część serii – Thrawn: Alliances – ukaże się w przyszłym roku.

Listopad zapowiada się bardzo obficie dla fanów świata Star Wars – do premiery gry Jedi: Fallen Order (15 listopada) i startu Disney+ wraz z serialem The Mandalorian (12 listopada) dołączyła jeszcze polska premiera długo wyczekiwanej pozycji beletrystycznej. Pozostaje cieszyć się z tego faktu i 13 listopada wyruszyć ku księgarniom!

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.