Filmy

Obecność Wedge’a Antillesa w „Skywalker. Odrodzenie” potwierdzona!

wedge-antilles-episode-vi

W sobotnie popołudnie informowaliśmy Was o wycieku hiszpańskiej okładki nadchodzącej książki Resistance Reborn, na której dość niespodziewanie znalazła się postać Wedge’a Antillesa. Sugerując się poszlakami i odrobiną dedukcji, doszliśmy do wniosku, że może to oznaczać pojawienie się bohatera Rebelii w The Rise of Skywalker – okazuje się, że na potwierdzenie tych przypuszczeń musieliśmy poczekać zaledwie do wieczora.

Jak donosi godne zaufania Rebel Force Radio, agent Denisa Lawsona, który wcielał się w Oryginalnej Trylogii w Antillesa, potwierdził redaktorom, że jego klient faktycznie zagra w IX Epizodzie sagi Star Wars.

Ta informacja zamyka temat naszych dywagacji i w tej chwili pozostaje już tylko cieszyć się z powrotu na wielki ekran kolejnej ikonicznej postaci Gwiezdnych Wojen.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. No i pyk… Fajnie będzie się to łączyć, czy też uzupełniać z trylogią „Koniec i Początek”. Może nawet Nora gdzieś nam mignie? Tylko kto Ją zagra? Poza tym wiadomo… Jest starą Temina (Snapa). Musieli, by wpleść lekki wątek, bo ludzie, by nie ogarneli, a jeszcze lepsze, że Ona się podkochiwała w Wedgu lub On w Niej 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.