Saga Star WarsSeriale

„Skywalker. Odrodzenie” – pierwsze spojrzenie na postać Dominica Monaghana

dominic-monaghan-star-wars-episode-ix

Jednym z aktorów, który IX Epizodem ma rozpocząć swoją przygodę z Gwiezdnymi Wojnami, jest Dominic Monaghan. O jego postaci nie wiedzieliśmy do tej pory zupełnie nic, ale w końcu aktor przełamał zasłonę milczenia. 

Za pośrednictwem swojego twitterpwego profilu podzielił się z fanami grafiką przedstawiającą granego przez niego żołnierza Ruchu Oporu. Przyznam, że to wybór dość zaskakujący i skromny, jak na aktora o tak znanym nazwisku, więc możemy przypuszczać, że będzie on jedną z istotniejszych figur w siłach generał Organy.

Ponadto do sieci trafiły podobne grafiki, które przedstawiają postaci zarówno z finału kosmicznej sagi, jak i serialu The Mandalorian.

Przypomnijmy, że The Rise of Skywalker zadebiutuje w kinach 19 grudnia, zaś na serial The Mandalorian będziemy musieli poczekać krócej, bo tylko do 12 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.