FilmySeriale

„Skywalker. Odrodzenie” – pierwsze spojrzenie na postać Dominica Monaghana

dominic-monaghan-star-wars-episode-ix

Jednym z aktorów, który IX Epizodem ma rozpocząć swoją przygodę z Gwiezdnymi Wojnami, jest Dominic Monaghan. O jego postaci nie wiedzieliśmy do tej pory zupełnie nic, ale w końcu aktor przełamał zasłonę milczenia. 

Za pośrednictwem swojego twitterpwego profilu podzielił się z fanami grafiką przedstawiającą granego przez niego żołnierza Ruchu Oporu. Przyznam, że to wybór dość zaskakujący i skromny, jak na aktora o tak znanym nazwisku, więc możemy przypuszczać, że będzie on jedną z istotniejszych figur w siłach generał Organy.

Ponadto do sieci trafiły podobne grafiki, które przedstawiają postaci zarówno z finału kosmicznej sagi, jak i serialu The Mandalorian.

Przypomnijmy, że The Rise of Skywalker zadebiutuje w kinach 19 grudnia, zaś na serial The Mandalorian będziemy musieli poczekać krócej, bo tylko do 12 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.