Seriale

„Star Wars: Resistance” – klip i opis odcinka „A Quick Salvage Run”

resistance-a-quick-salvage-run-1.jpg

W sieci pojawiły się dziś materiały promocyjne związane z drugim odcinkiem animacji Star Wars: Resistance zatytułowanym A Quick Salvage Run – a mianowicie opis i krótki klip z nadchodzącego epizodu.

Opis:

Colossus bardzo potrzebuje hiperpaliwa, więc Kaz sugeruje zabranie go ze zniszczonego statku Najwyższego Porządku. Misja prędko zostaje narażona na szwank po ukazaniu się Porządku.

Starcie sił stacji z Najwyższym Porządkiem już w drugim odcinku napawa dość uzasadnionym optymizmem. Niektórzy fani spekulują także, że zniszczonym okrętem mogą być szczątki znanego z Ostatniego Jedi drednota Fulminatrixa, które znajdują się na orbicie planety D’Qar, dokąd dotrze Colossus.

Epizod zadebiutuje na amerykańskim Disney Channel w najbliższą niedzielę (13 października). Na razie nie wiadomo, czy zostanie on także opublikowany w serwisie YouTube, podobnie jak pierwszy odcinek.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.