Książki i komiksySaga Star Wars

„Skywalker. Odrodzenie” – komiks wprowadzający do filmu ujawnia syna admirała Ackbara

Star-Wars-Aftab-Ackbar-The-Rise-of-Skywalker

Okazuje się, że legendarny admirał Ackbar, który zginął w trakcie wydarzeń z Ostatniego Jedi, miał syna imieniem Aftab. Do kanonu Gwiezdnych Wojen wprowadzi go już w przyszłym tygodniu najnowszy komiks z serii Allegiance, stanowiący element wstępu do debiutującego w grudniu Star Wars: The Rise of Skywalker.

Jak ujawniają udostępnione w sieci karty z komiksu, Rey, Chewbacca, Rose Tico i Leia Organa zawitają na planecie Mon Cala, gdzie w pierwszej chwili powitają ich wrogo nastawieni mieszkańcy, jednak chwilę później sytuację rozładuje Aftab, który ciepło powita Leię. Rozmowa dwójki bohaterów ujawnia nam, że generał Organa i Aftab znają się od lat. Organa opowie mu o okolicznościach śmierci jego ojca oraz o tym, że jego poświęcenie nie zostało zapomniane w szeregach Ruchu Oporu.

Wiele wskazuje na to, że wizyta Lei ma na celu rekrutację Mon Cali do wojny z Najwyższym Porządkiem. Dzięki ujawnionym niedawno grafikom ze Skywalker. Odrodzenie wiemy już, że przynajmniej częściowo uda jej się osiągnąć swój cel, ponieważ syn Ackbara pojawia się wśród postaci z materiałów.

kalamarian-epix
Aftab z „The Rise of Skywalker”

Komiks Journey to Star Wars: The Rise of Skywalker – Allegiance #2 zadebiutuje na rynku już 16 października.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.