Saga Star Wars

„Skywalker. Odrodzenie” nie zdradzi nam tożsamości rycerzy Ren

star-wars-the-rise-of-skywalker-photos-knights-of-ren

Rycerze Ren to zdecydowanie jeden z gorętszych tematów wśród fanów oczekujących na IX Epizod kosmicznej sagi. Jak się okazuje, film może nie zdradzić o nich zbyt wiele informacji.

Do sieci trafiły bowiem zdjęcia pochodzące z najnowszego wydania Ultimate Star Wars – przewodnika dotyczącego w zasadzie całego dotychczas poznanego kanonu Gwiezdnych Wojen. Znalazło się w nim także trochę miejsca na zawartość z nadchodzącego Skywalker. Odrodzenie, jednak informacje są dość ograniczone, by nie zdradzać widzom najważniejszych wątków z filmu. Można tu mimo wszystko znaleźć kilka ciekawych faktów…

https://twitter.com/toQrainbow/status/1180198613445685248

Po pierwsze, nie mamy wiedzy o tym, jakiej są rasy ani z jakich światów pochodzą rycerze Ren. Zdecydowanie ciekawszą informacją jest jednak to, że ich twarze mają być na stałe skryte za hełmami – fakt ten rodzi pytania, w jaki sposób normalnie funkcjonują? Dość oczywistym jest też, że mają być niezrównani w umiejętnościach walki.

Przy okazji dowiadujemy się o przynależności Zorii do Spice Runners z Kijimi – organizacji, do której należeć ma także niedawno ujawniony obcy, Babu Frik. Ponadto Jannah ma być przywódczynią jednego z plemion zamieszkujących oceaniczny księżyc, który prawdopodobnie będzie lokacją ze szczątkami drugiej Gwiazdy Śmierci.

The Rise of Skywalker zawita do polskich kin 19 grudnia tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.