Saga Star Wars

Trylogia Star Wars Riana Johnsona stoi pod znakiem zapytania?

rian-johnson

Rozpatrując kwestię przyszłych produkcji osadzonych w świecie Star Wars, powstanie trzech filmów pod nadzorem scenarzysty i reżysera The Last Jedi uznawaliśmy dotąd za pewne. Wygląda jednak na to, że los zapowiedzianej wcześniej trylogii Riana Johnsona może wcale nie być przypieczętowany.

Wątpliwości wzbudza ostatnia wypowiedź filmowca, który w niedawnym wywiadzie dla BANG Showbiz właściwie po raz pierwszy na pytanie o swój powrót do uniwersum Gwiezdnych Wojen odpowiedział niejednoznacznie, dość wyraźnie zaznaczając, że to jedynie możliwość:

„Cóż, zobaczymy. Wciąż prowadzę rozmowy z Lucasfilmem, oni ustalają swoje plany i zobaczymy, co będzie. Ale będę zachwycony, jeśli się uda i pracuję nad własnym projektem.”

Oczywiście nie oznacza to, że Disney na pewno zdecydował się zrezygnować z produkowania trylogii Star Wars Riana Johnsona – podobne wnioski na podstawie wypowiedzi twórcy byłyby z pewnością sporą nadinterpretacją. Warto jednak mieć na uwadze, że sam filmowiec zdaje się być świadomy, iż nie wszystko musi pójść po jego myśli.

Tymczasem już wkrótce czekają nas premiery The Mandalorian – pierwszego serialu aktorskiego osadzonego w świecie Gwiezdnych wojen – oraz The Rise of Skywalker – wielkiego finału sagi Star Wars. Jednocześnie także i Rian Johnson ma się czym pochwalić, gdyż jego nowy film – Knives Out – spotyka się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.