Seriale

W „The Mandalorian” możemy poznać rasę Yody

yoda-empire-dagobah-tall

The Mandalorian będzie stanowił nie tylko ciekawe widowisko dla fanów Gwiezdnych Wojen, ale też wniesie sporo nowości do oficjalnego kanonu Star Wars. Najnowsze przecieki sugerują, że serial wyjaśni jedną z najbardziej intrygujących tajemnic uniwersum – poznamy w nim nazwę rasy, do której należał mistrz Yoda.

Jak donosi wiarygodny portal Making Star Wars, na planie Mandalorianina widziano sześć marionetek postaci tej samej rasy, co zielonoskóry mistrz Jedi. Plotki zdradzają także, że w tworzeniu scenariusza odcinka, gdzie pojawiają się wspomniani obcy, uczestniczył sam George Lucas i to on nadał nazwę ich rasie.

„Yodopodobni” kosmici mają być bohaterami 6. odcinka pierwszego sezonu serii. Protagonista ma otrzymać na nich zlecenie i ruszyć ich tropem, jednak ostatecznie kontraktu nie wykona. Dlaczego? Tego dowiemy się już w trakcie seansu.

The Mandalorian zadebiutuje 12 listopada wraz z platformą Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.