Gry

„Battlefront II” – poznaliśmy nowe skórki z październikowego patcha

Luke-Skywalker

Jakiś czas temu pisaliśmy o pierwszych szczegółach październikowej aktualizacji do Battlefronta II, która poza renesansem Łowów Ewoków miała wprowadzić także nowe skórki – dzisiaj poznaliśmy ich szczegóły.

Pierwszą z nich będzie od dawna wyczekiwany Luke w żółtej kurtce, którego możemy kojarzyć z finałowej ceremonii w Nowej nadziei albo z kanonicznej serii komiksowej Star Wars. Skin będzie można zdobyć w specjalnym wyzwaniu, za cenę 40 000 kredytów lub 1000 kryształów.

Luke-Skywalker-Battlefront-2-skin

Nowej aparycji – również z Epizodu IV – doczeka się także Han Solo. Biorąc pod uwagę, że w filmie widzimy go tylko w klasycznym stroju (który już w grze jest) i zbroi szturmowca, to łatwo możemy się domyślić, jakiej skórki prawdopodobnie się doczekamy. Będzie ona dostępna wyłącznie do kupienia – za tę samą cenę, co wyżej wymieniona skórka Luke’a.

Twórcy gry zdradzili również, że do trybu Kooperacji trafią scenariusze obronne, które będziemy rozgrywać różnymi frakcjami (w zależności od planety).

Przypomnijmy, że aktualizacja zatytułowana Another night on Endor pojawi się w środę (23 października). A już teraz w grze dostępne są wyzwania umożliwiające zdobycie skórki Luke’a farmera oraz emotki Kenobi! dla Dartha Maula.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.