Saga Star Wars

Znamy przybliżony czas trwania „The Rise of Skywalker” – to będzie najdłuższy film Sagi

star-wars-the-rise-of-skywalker-extended-trailer

Ostateczna i najpewniejsza data publikacji finałowego zwiastuna The Rise of Skywalker zbliża się nieubłaganie, a moment premiery samego filmu możemy już odliczać w dniach, w związku z czym do sieci trafia coraz więcej szczegółów odnoszących się do dzieła J.J. Abramsa. Tym razem pojawiła się informacja o czasie trwania finału Sagi.

IX Epizod okazuje się być najdłuższą stworzoną dotąd produkcją ze świata Gwiezdnych Wojen, oferując nam 155 minut (2 godziny i 35 minut) przygód w odległej galaktyce. Tym samym pobity zostanie rekord, który w grudnu 2017 ustalił Ostatni Jedi, trwający 152 minuty.

Showtimes for The Rise Of Skywalker are showing up now. from StarWarsLeaks

Chciałoby się powiedzieć, że 155 minut to i tak dość mało, biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z filmem, który ma stanowić zamknięcie 42-letniej sagi. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że twórcom udało się wyczerpać temat i stworzyć kompletne zamknięcie historii rodziny Skywalkerów, co samo w sobie z pewnością jest zadaniem niełatwym.

Oczywiście pamiętajmy, że mamy tu do czynienia wyłącznie z plotkami i przeciekami – dopóki nie zostaną oficjalnie potwierdzone, powinniśmy traktować je z dystansem.

Skywalker. Odrodzenie zadebiutuje w polskich kinach 19 grudnia tego roku.

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.