Gry

Mamy nowe fragmenty rozgrywki z „Jedi: Fallen Order”

Fallen-Order-preorder-cover

W Los Angeles odbył się niedawno pokaz prasowy najnowszej gry wideo spod szyldu Gwiezdnych Wojen, czyli Jedi: Fallen Order. W związku z tym część osób związanych z branżą – jak choćby Alex z kanału Star Wars Explained – podzieliła się swoimi odczuciami z rozgrywki.

Wspomniany materiał wideo wraz z nowymi fragmentami gameplayu i komentarzem Alexa możecie zobaczyć powyżej. Zebraliśmy jednak dla Was najciekawsze informacje dotyczące gry.

  • Tytuł czerpie wiele z tytułów pokroju Uncharted, Tomb Raider czy Darksiders – chodzi zarówno o konstrukcję pół-otwartych lokacji z licznymi przejściami, które odblokowujemy w toku gry, jak i często pojawiające się sekwencje platformowe, czy zagadki środowiskowe.
  • Walka może budzić skojarzenia z serią Dark Souls, jednak jest dużo bardziej przystępna i odpowiednia dla każdego; niemniej, nie sprowadza się do bezmyślnego wciskania jednego przycisku i wymaga trochę zaangażowania.
  • Oprócz znanych wcześniej planet, tj. Kashyyyka i Bracci, dowiedzieliśmy się, że akcja zaprowadzi nas m.in. na Zeffo oraz znaną z Wojen klonów Dathomirę, a każda planeta będzie charakteryzować się indywidualną fauną i florą. Wyeksplorowanie planety w całości może zająć nawet kilka godzin.
  • Położono bardzo duży nacisk na fabułę i bohaterów, głównie poprzez dialogi i scenki przerywnikowe.
  • Gra nie będzie zawierała jakichkolwiek mikrotransakcji ani lootboxów; twórcy nie wypowiadają się na razie na temat DLC.

Premiera Jedi: Fallen Order na komputerach PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 będze miała miejsce 15 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.