Saga Star WarsWydarzenia

27-godzinny maraton sagi Star Wars z przedpremierowym pokazem „The Rise of Skywalker” w ofercie sieci kin

star-wars-saga-new-blu-ray-dvd-covers

Już za dwa miesiące na ekrany kin trafi ostatni, dziewiąty epizod sagi Skywalkerów. Dobrym pomysłem byłoby zapewne powtórzenie serii przed wybraniem się na seans filmu stanowiącego jej zwieńczenie – i tak się składa, że niektórzy będą mieli możliwość skorzystać z takiej szansy, oglądając kolejne filmy Star Wars na wielkim ekranie.

Część kin należących do amerykańskiej sieci AMC zorganizuje maratony obejmujące kompletną sagę i zapewniające seans The Rise of Skywalker godzinę przed innymi publicznymi pokazami najnowszej produkcji. Wydarzenie trwać ma aż 27 godzin i 21 minut. Ten czas może oznaczać, że choć według wstępnych informacji dotyczących maratonu zaprezentowanych ma zostać „tylko” dziewięć epizodów, również dwa spin-offy sagi mogą załapać się do oferty. Niewykluczone jednak, iż zaplanowane są przerwy pomiędzy seansami kolejnych tytułów.

Dla uczestników z pewnością będzie to wyjątkowe przeżycie. Żadna z polskich sieci kin natomiast najprawdopodobniej niestety nie zaoferuje nam przed premierą Epizodu IX podobnego wydarzenia. Być może za to organizowane będą chociaż mniejsze maratony uwzględniające wyłącznie Trylogię Sequeli – takie rozwiązanie niewątpliwie również zainteresowałoby niejednego fana Gwiezdnych Wojen, nawet jeśli nie brzmi aż tak ekscytująco, jak seans całej sagi na wielkim ekranie.

The Rise of Skywalker (Skywalker. Odrodzenie) zadebiutuje już 19 grudnia. W międzyczasie na określone rynki (do których mamy nieszczęście się nie zaliczać) za pośrednictwem nowej platformy streamingowej Disney+ zacznie trafiać również pierwszy serial aktorski Star Wars, czyli The Mandalorian.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.