Filmy

J.J. Abrams o wyzwaniu, jakim było dla niego stworzenie zakończenia „The Rise of Skywalker”

star-wars-the-rise-of-skywalker-set-jj-abrams

Debiutujący w grudniu The Rise of Skywalker będzie stanowił zamknięcie 42-letniej sagi Star Wars. Wykreowanie produkcji o tak dużym ładunku emocjonalnym, mającej dać widzom i fanom satysfakcjonujące zamknięcie większości wątków z ośmiu dotychczasowych części, to zadanie trudne i wymagające dla wszystkich osób pracujących nad projektem. Okazuje się, że dla reżysera i współscenarzysty Epizodu IX, J.J. Abramsa, najtrudniejsze było stworzenie sensownego z jego punktu widzenia zakończenia samego filmu.

Reżyser podzielił się swoimi odczuciami w niedawnym wywiadzie dla Entertainment Weekly:

„Zakończenia to rzeczy, które przerażają mnie najbardziej.

Chodzi tu o zamknięcie tych historii w sposób emocjonujący i angażujący z perspektywy widza, ale też satysfakcjonujący w kontekście odpowiedzi na wszystkie pytania, które sobie zadajemy. Wszystko po to, by ktoś, kto będzie oglądał te dziewięć filmów po wielu latach, miał do czynienia z najbardziej koherentną opowieścią, jaką jesteśmy w stanie stworzyć.”

Podejrzewamy, że presja, jaką J.J. czuje na swoich barkach, nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Miejmy nadzieję, że jego pomysł na zamknięcie sagi Skywalkerów rzeczywiście okaże się zadowalający dla większości z nas.

Nowe plotki sugerują, że w najbliższych dniach poznamy finałowy zwiastun filmu (w nocy z poniedziałku na wtorek, czyli z 21 na 22 października). Ma on zostać wyemitowany za Oceanem w trakcie pasma Monday Night Football na kanale ESPN.

Star Wars: The Rise of Skywalker zadebiutuje w kinach 19 grudnia bieżącego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.