Seriale

Potwierdzono prace nad 2. sezonem „The Mandalorian”

the-mandalorian-close

Na odbywającej się wczoraj konferencji prasowej dotyczącej pierwszego serialu aktorskiego w świecie Star Wars obecny był m.in. producent wykonawczy odpowiedzialny za powstanie The MandalorianJon Favreau – który potwierdził, że w tej chwili trwają już prace nad 2. sezonem serii, tym samym uwiarygadniając plotki sprzed kilku tygodni.

Choć pewnym jest, że kolejny sezon nadejdzie, to Favreau nie był w stanie określić, kiedy dokładnie zostanie on wyemitowany w ramach platformy Disney+.

Do sieci spływają za to pierwsze opinie na temat 1. sezonu, ponieważ w trakcie konferencji dziennikarzom zaprezentowano urywki z trzech początkowych odcinków. Dość powiedzieć, że reakcje są bardzo pozytywne.

https://twitter.com/ldbahr/status/1185603677504987136?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1185603677504987136&ref_url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fstarwars%2F2019%2F10%2F19%2Fstar-wars-the-mandalorian-first-reactions-disney-plus%2F

To jednak nie koniec dobrych wieści na temat nadchodzącego live-action. Potwierdzono również, że reżyserią części odcinków sezonu 2. zajmą się Jon Favreau oraz Carl Weathers, który w wciela się w serialu w jedną z istotniejszych postaci imieniem Greef Carga.

The Mandalorian zadebiutuje już 12 listopada, co nastąpi wraz z oficjalnym startem Disney+. Tutaj znajdziecie rozpiskę publikacji kolejnych odcinków serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.