Gry

„Jedi: Fallen Order” – nowe wideo zdradza kulisy powstania droida BD-1

BD-1-Jedi-Fallen-Order

Głównym kompanem Cala Kestisa w trakcie jego przygód w Star Wars Jedi: Fallen Order będzie niewielki droid BD-1, który z miejsca wzbudził ogromną sympatię wśród fanów Star Wars, mimo tego, że sama gra nie trafiła jeszcze nawet w nasze ręce. Dość naturalnym wydaje się, że chcielibyśmy wiedzieć nieco więcej na temat robotycznego towarzysza, co umożliwia najnowszy materiał wideo, który pojawił się w sieci za pośrednictwem kanału EA Star Wars.

Twórcy gry zdradzają, jakie pobudki kierowały nimi podczas projektowania BD-1 oraz opowiadają o roli, jaką przyjacielski droid spełnia podczas wydarzeń przedstawionych w Upadłym zakonie.

Jedi: Fallen Order zadebiutuje w na platformach PS4, Xbox One oraz PC już 15 listopada. Jeśli zastanawiacie się, czy Wasz komputer udźwignie nadchodzącą grę, zajrzyjcie do naszego artykułu na temat wymagań sprzętowych.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.