Saga Star Wars

Mamy finalny trailer „The Rise of Skywalker” – jest EPICKO!

The-Rise-of-Skywalker-Final-Trailer-Rey

Opłaciło się wstawać nad ranem – w trakcie trwającego za Oceanem Monday Night Football otrzymaliśmy finalny zwiastun Star Wars: The Rise of Skywalker! Naszym skromnym zdaniem bardziej epickiej rzeczy prawdopodobnie nie ujrzycie aż do premiery samego filmu.

Na materiale wideo możemy zobaczyć trening Rey, pozostałych bohaterów w nowych scenach, dostajemy lepsze spojrzenie na szczątki Gwiazdy Śmierci oraz nowe linie dialogowe samego Imperatora, choć niestety wciąż nie ukazano nam go we własnej osobie.

Nie przedłużając, odsyłamy Was do trailera!

Można powiedzieć, że oficjalnie rozpoczęło się wielkie odliczanie do premiery. Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie zadebiutują w polskich kinach już 19 grudnia.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Żadna epickość… Tutaj kończy się jaka kol wiek unikalność Tego świata. Czekam na N7 Day 7 listopada. Niech Mass Effect wstanie z kolana i pokaże jak należy definiować prawdziwe „Gwiezdne Wojny”. Dziś już wiem, że marka z przed 42 lat została zakopana na wieczność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.