Saga Star WarsWydarzenia

Maraton Star Wars z przedpremierowym pokazem „The Rise of Skywalker” w Cinema City!

star-wars-the-sequel-trilogy-posters

Kilka dni temu informowaliśmy o organizowanych w Stanach Zjednoczonych, mających trwać ponad 27 godzin maratonach, w czasie których jeszcze przed premierą The Rise of Skywalker widzowie będą mogli na wielkim ekranie zapoznać się z całą sagą Star Wars. Tak jak wówczas podejrzewaliśmy, okazuje się, iż w Polsce rzeczywiście nie mamy co liczyć na podobne wydarzenia, jednakże – znów zgodnie z naszymi przewidywaniami – będziemy mieli okazję do obejrzenia w kinie przynajmniej całej Trylogii Sequeli.

Maraton Gwiezdnych wojen w całym kraju planuje Cinema City. Całość trwać będzie 437 minut (7 godzin i 17 minut) i rozpocznie 18 grudnia o godzinie 18:00. Przebudzenie Mocy, Ostatni Jedi oraz Skywalker. Odrodzenie pokazywane będą w oryginalnych wersjach językowych z polskimi napisami w 2D. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wyniesie 40 złotych w Warszawie, 38 złotych w kinach poza stolicą i 95 złotych w przypadku biletów VIP.

Saga Skywalkerów może zakończyć się tylko raz, w związku z czym warto w jakiś sposób zaznaczyć wyjątkowość czekającej nas w grudniu premiery. Seans The Rise of Skywalker wraz z powtórką dwóch poprzedzających film produkcji wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem. Natomiast sześć pozostałych części serii (oraz może dwa spin-offy?) zawsze można będzie z wyprzedzeniem obejrzeć ponownie w domu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.