Saga Star WarsWydarzenia

„The Rise of Skywalker” z lepszymi wynikami przedsprzedaży biletów od „Avengers: Endgame”!

star-wars-the-rise-of-skwyalker-avengers-endgame-posters

Jak zapewne doskonale wiecie, dziś w nocy zadebiutował finałowy zwiastun dziewiątego epizodu sagi Star Wars. Razem z jego udostępnieniem, zgodnie z zapowiedziami, za Oceanem (oraz w Polsce) ruszyła również przedsprzedaż biletów na film. Rezultaty są naprawdę niesamowite.

W ciągu pierwszej godziny widzowie wykupili za pośrednictwem Atom Tickets (jednego z najpopularniejszych służących do tego serwisów) aż o 45% więcej biletów na The Rise of Skywalker niż kiedy wystartowała sprzedaż biletów na Avengers: Endgame, ustanawiając portalowi nowy rekord.

Oznacza to, że aż trzy z pięciu najlepiej sprzedających się w ciągu pierwszej godziny filmów na Atom Tickets to produkcje należące do serii Gwiezdne Wojny. Lista prezentuje się bowiem następująco:

  1. The Rise of Skywalker.
  2. Avengers: Endgame.
  3. Avengers: Infinity War.
  4. The Last Jedi.
  5. Rogue One.

Warto wspomnieć, że przebity właśnie przez The Rise of Skywalker tytuł stał się najbardziej dochodowym obrazem w historii kina. Czy to może oznaczać, że również ostatni epizod sagi Skywalkerów będzie miał szansę powalczyć o to miano? Na ten moment trudno wyrokować, ale zainteresowanie filmem najwyraźniej jest ogromne i z pewnością poradzi sobie w Box Offisie wyśmienicie.

Szansę na udział w zwiększaniu wyników finansowych Skywalker. Odrodzenie będziemy mieli już od 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.