Saga Star Wars

Zobaczcie dwa nowe plakaty „The Rise of Skywalker”

star-wars-the-rise-of-skywalker-imax-poster-cover

Wraz z debiutem najnowszej zapowiedzi The Rise of Skywalker ruszyła dziś (również w części polskich sieci kin) przedsprzedaż biletów na film – idąca zresztą, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, wyśmienicie. Nie wszyscy jednak wybiorą się na Epizod IX „tak po prostu”. Część widzów będzie miała możliwość obejrzenia finału sagi Star Wars w kinach IMAX, które nowymi materiałami promocyjnymi przypominają, iż warto o nich nie zapominać planując seans.

Do sieci trafiły dwa nowe plakaty promujące nadchodzącą produkcję Lucasfilmu (oraz oczywiście w tym konkretnym przypadku także same kina), utrzymane w klasycznej już dla Gwiezdnych Wojen (podobnych swego czasu doczekały się Przebudzenie Mocy i Ostatni Jedi) stylistyce. Naszym skromnym zdaniem prezentują się obłędnie i zdecydowanie zachęcają do zobaczenia filmu w jednym z kin IMAX – sami zresztą możecie zobaczyć je poniżej:

The Rise of Skywalker (w polskiej wersji językowej Skywalker. Odrodzenie) trafi na ekrany polskich kin już 19 grudnia. Jak jednak już wspomnieliśmy, w bilety na seanse w niektórych sieciach zaopatrzyć można się nawet dziś.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.