Gry

„Battlefront II” – szczegóły październikowej aktualizacji

Star-Wars-Battlefront-2-Endor-Update-Patch-Notes-Luke-Skywalker-640x360

Już dziś debiutuje październikowa aktualizacja Battlefronta II zatytułowana Another Night on Endor (pol. Kolejna noc na Endorze). Z tej okazji twórcy gry podzielili się szczegółami swojej aktualizacji. Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje, ale jeśli chcecie przeczytać całość, to jest ona dostępna tutaj.

  • Tryb Bohaterowie kontra Złoczyńcy zawita na planetę Felucia, dokładnie na tereny obejmujące dół z sarlackiem i wioskę.
  • Pojawią się dwie nowe skórki – Luke w żółtej kurtce z ceremonii medalowej na Yavin 4 (dostępnej za 40 tysięcy kredytów lub tysiąc kryształów) oraz Hana z tej samej ceremonii (również dostępnego za 40 tysięcy kredytów lub 1000 kryształów).
  • Pojawi się druga, nowa i większa mapa do trybu Łowy Ewoków. Ponadto na planszy będzie teraz dostępny transmiter, którego aktywacja przyspieszy przybycie promu. Pomniejszych zmian doczekają się także umiejętności Ewoków.
  • W trybie Kooperacji przed wyszukiwaniem meczu będzie dostępny ekran wyboru strony (Republika lub Separatyści), a same mecze zaoferują dwa scenariusze – ataku lub obrony – w zależności od wybranej strony i planety, na jakiej toczy się rozgrywka.
  • Żołnierz rakietowy Republiki doczeka się drobnych zmian malowania z czystego pancerza na Legion 501. Z poziomu menu będzie można dobrać dla niego skórkę. Nowy skin dostępny będzie za darmo dla wszystkich graczy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.