Saga Star WarsWydarzenia

„Skywalker. Odrodzenie” z 2,5 raza większą ilością sprzedanych biletów niż „Ostatni Jedi”!

star-wars-the-last-jedi-the-rise-of-skywalker

Wraz z wczorajszym debiutem nowego zwiastuna oraz innych materiałów promocyjnych ruszyła przedsprzedaż biletów na seanse finału sagi Skywalkerów. Jak już informowaliśmy, Epizod IX w ciągu jednej godziny zdołał zdecydowanie przebić rekordowy dotąd wynik na portalu Atom Tickets ustanowiony wcześniej przez Avengers: Endgame. Na dłuższą metę nadchodząca produkcja nie poradziła sobie aż tak dobrze, jednakże, jak donosi Deadline, dane z jednego z najpopularniejszych amerykańskich serwisów służących do kupowania biletów kinowych w sieci i tak są oszałamiające.

The Rise of Skywalker mimo wszystko okazuje się drugim najlepiej sprzedającym się filmem na Atom Tickets w ciągu pierwszego dnia. Nie podano dokładnej liczby biletów zakupionych w ciągu dwudziestu czterech godzin przez widzów, ale wiemy, że jest ona aż dwa i pół raza większa od tej, którą dwa lata temu osiągnął w takim samym czasie The Last Jedi.

Oznacza to oczywiście, że zainteresowanie produkcją jest ogromne i że zwieńczenie sagi Star Wars będzie mieć okazję do konkurencji z najbardziej dochodowymi tytułami tego roku, a może i zawalczy o bardzo wysokie miejsce w rankingu najpopularniejszych filmów w historii. Wygląda na to, że Epizod VIII nie zniechęcił części publiki nawet w jednej ósmej tak bardzo, jak niektórzy chcieliby wierzyć. Cóż, potwierdza się tylko, że grupa osób starających się bojkotować nowe odsłony Gwiezdnych Wojen, jest w istocie niezwykle mała i po prostu bardzo głośna.

The Rise of Skywalker trafi na ekrany polskich kin już 19 grudnia. Dzień wcześniej w kinach należących do sieci Cinema City zorganizowane zostaną maratony kompletnej Trylogii Sequeli, podczas których najnowszy epizod zaprezentowany zostanie przedpremierowo. Tymczasem część amerykańskich widzów będzie miała okazję cieszyć się możliwością seansu całej Sagi na wielkim ekranie.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.