Seriale

Znamy liczbę i czas trwania odcinków oraz przybliżoną datę premiery serialu o Obi-Wanie!

kenobi-spin-off

Na tegorocznym D23 oficjalnie ogłoszono, iż powstanie serial aktorski o Obi-Wanie Kenobim, który w swoim czasie udostępniony zostanie na platformie streamingowej Disney+. Kiedy się to jednak stanie i na ile odcinków możemy liczyć? Tego właśnie dowiedzieliśmy się od samego Ewana McGregora, odtwórcy roli Kenobiego w Trylogii Prequeli oraz nadchodzącej produkcji, który w wywiadzie udzielonym Men’s Journal wyjawił kilka szczegółów dotyczących jego powrotu w szaty mistrza Jedi.

Według aktora serial składać będzie się z sześciu odcinków, z których każdy trwać będzie około godziny. Sam McGregor jeszcze przez jakiś czas nie będzie w pełni zaangażowany w powstawanie tytułu – zdjęcia rozpocząć mają się latem 2020 roku. Oznacza to, że premiery możemy spodziewać się w roku 2021, czyli podobnie jak w przypadku serialu o Cassianie Andorze – postaci znanej z filmowego spin-offu Rogue One.

Na stanowisko showrunnera serialu o Obi-Wanie już wcześniej wybrany został Hossein Amini (Drive Nicolasa Windinga Refna). Reżyserią natomiast zajmie się (na razie nie wiemy, czy jako jedyna, czy też podzieli się obowiązkami z innymi twórcami) Deborah Chow (Better Call Saul, The Mandalorian).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.