Saga Star Wars

Zobaczcie Finna na nowym kadrze z „The Rise of Skywalker”

finn-star-wars-the-rise-of-skywalker-still-cover

Premiera The Rise of Skywalker zbliża się coraz większymi krokami, w związku z czym – choć i tak zainteresowanie filmem jest już naprawdę ogromne – kampania promocyjna w najbliższym czasie raczej nie przestanie się nasilać. Niecały tydzień temu opublikowano nowy zwiastun produkcji i kilka nowych grafik, natomiast kilka dni później John Boyega podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym zobaczyć możemy odgrywanego przez niego bohatera.

Trudno oczywiście dokładnie ocenić kontekst kadru, jednak z całą pewnością można stwierdzić, iż Finn znajduje się na pustynnej planecie Pasaana, gdzie – jak wiemy z zapowiedzi oraz zdjęć z planu filmu – przebywać będzie między innymi reszta głównych bohaterów oraz rycerze Ren.

Epizod IX, stanowiący zamknięcie powstającej już od przeszło czterdziestu lat sagi Star Wars, trafi do polskich kin pod tytułem Skywalker. Odrodzenie już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.