Seriale

Zobaczcie pięć zupełnie nowych plakatów z postaciami z „The Mandalorian”!

the-mandalorian-character-poster-1-cover

Już wkrótce do użytku – przynajmniej na określonych rynkach (do wąskiego grona których polski niestety nie należy) trafi platforma streamingowa Disneya. Co jednak najważniejsze dla nas, wraz z jej debiutem nastąpi oczywiście premiera pilotażowego odcinka pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Ponieważ wytwórni bardzo zależy na sukcesie zarówno samej usługi, jak i rzecz jasna nowego, ekskluzywnego tytułu, kampania promocyjna nie zwalnia tempa.

Właśnie opublikowano nowe plakaty przedstawiające głównych bohaterów The Mandalorian. Jest ich pięć – po jednym na każdą postać.

https://www.instagram.com/p/B4KvZm6Byzk/

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje na Disney+ już 12 listopada. Kolejny – trzy dni później, 15 listopada. Następne epizody, przynajmniej do połowy grudnia, pojawiać będą się na platformie już w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.