Gry

Zwiastun „Jedi: Fallen Order” w polskiej wersji językowej – mamy próbkę rodzimego dubbingu

Jedi-upadły-zakon-ea-play

Kilka dni temu pojawił się finałowy zwiastun pierwszej kanonicznej (w pełni poświęconej przygodzie dla jednego gracza) gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli Jedi: Fallen Order. Wczoraj zadebiutowała za to polska wersja trailera.

Zwiastun możemy traktować jako próbkę dubbingu, który pojawi się w polskiej wersji językowej gry. Póki co brzmi on dość… przeciętnie. W naszym odczuciu, o ile Cal został dobrany całkiem dobrze, tak barwa głosu Cere sprawia wrażenie sztywnej i teatralnej.

Miejmy nadzieję, że – w przeciwieństwie do Battlefronta II – w Upadłym zakonie nie zostanie zablokowana opcja zmiany języka dla kopii gry zakupionych w naszym kraju. Możliwość dokonania samodzielnego wyboru to chyba najlepsza opcja dla każdego z nas.

Na premierę Jedi: Fallen Order będziemy musieli poczekać jeszcze nieco ponad 2 tygodnie – do 15 listopada, kiedy tytuł zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach PC (gdzie pojawi się na platformie Origin oraz, co niedawno ogłoszono, Steam).

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. A jednak niestety języka nie da się zmienić.. a nasz rodziny język w uniwersum SW brzmi mniej więcej jak zdubbingowany Eminem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.