Saga Star Wars

Główni bohaterowie „The Rise of Skywalker” na kadrze z filmu!

star-wars-the-rise-of-skywalker-still-cropped

Premiera ostatniego z filmów składających się na sagę Skywalkerów zbliża się nieubłaganie – nastąpi już w przyszłym miesiącu. Zanim jednak wybierzemy się do kin, jeszcze przez jakiś czas trwać będzie kampania marketingowa produkcji. Można powiedzieć, że rozmaite materiały promocyjne Epizodu IX trafiają do nas wręcz regularnie i dziś mamy okazję przedstawić kolejny z nich.

Do sieci trafił kadr z The Rise of Skywalker. Nie jest on do końca nowy, ponieważ pokazywany był już na panelu poświęconym filmowi na tegorocznym Star Wars Celebration, jednak dopiero teraz możemy zobaczyć go w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcie, które obejrzeć możecie poniżej, przedstawia grupę głównych bohaterów na porośniętej dżunglą planecie Ajan Kloss. Oczywiście, jak w przypadku większości podobnych kadrów, i z tego trudno wywnioskować szerszy kontekst, jednak na tym etapie już dobrze wiemy, iż prawdopodobnie całkiem spora część akcji nadchodzącego widowiska Lucasfilmu rozgrywać będzie się właśnie na świecie, na którym teraz widzimy Chewbackę, Poe Damerona, droida BB-8, Finna, Rey oraz C-3PO.

tros-still

Skywalker. Odrodzenie trafi na ekrany polskich kin już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.