Filmy

Greg Grunberg zdradza, że zmierza do nas „duży news” związany ze „Skywalker. Odrodzenie”

The-Rise-of-Skywalker-poster-D23

W ciągu ostatnich kilku tygodni dostaliśmy już plakat i finałowy zwiastun The Rise of Skywalker, ale wygląda na to, że to nie koniec sporych doniesień związanych z premierą ostatniej części sagi Skywalkerów.

Za pośrednictwem swojego twitterowego konta, aktor Greg Grunberg, wcielający się w postać pilota Snapa Wexleya, podgrzał nieco atmosferę, sugerując, że wkrótce dowiemy się czegoś dużego na temat związany z Gwiezdnymi Wojnami. Prawdopodobnie dobór plakatu jest tu celowy i zapowiedź będzie miała związek z Epizodem IX.

Oczywiście trzymamy rękę na pulsie i w miarę naszych możliwości jak najszybciej poinformujemy Was o ewentualnym newsie. Póki co nawet nie wiemy, kiedy owo „wkrótce” miałoby nadejść.

Grega w roli Snapa będziecie mogli zobaczyć w Skywalker. Odrodzenie najprędzej 18 i 19 grudnia, kiedy to odbędą się pierwsze pokazy filmu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.