Seriale

Obejrzyjcie zwiastun „The Mandalorian” z POLSKIM DUBBINGIEM!

star-wars-the-mandalorian-razor-crest-ign-exclusive-still-cropped-logo

Jak już dziś informowaliśmy, bardzo możliwe, iż Disney+ trafi do polski na początku przyszłego roku. Wskazówką takiego obrotu spraw było pojawienie się na holenderskiej wersji usługi możliwości wyboru polskich napisów oraz polskich ścieżek dźwiękowych w zapowiedziach mających debiutować wkrótce tytułów.

Wcześniej – choć wiedzieliśmy, że i pierwszy serial aktorski Star Wars doczekał się polskiej wersji językowej – nie mogliśmy go zaprezentować, jednak teraz, dzięki pracy fana, który zgrał ścieżkę dźwiękową z dostępnym oficjalnie materiałem,  mamy okazję przedstawić Wam zwiastun The Mandalorian z polskim dubbingiem.

Serialu rzecz jasna i tak w Polsce nie obejrzymy premierowo – dostarczone materiały, jak dużo by ich nie było, mimo wszystko wskazują na to, że Disney+ wystartuje w naszym kraju równolegle z debiutami usługi w pozostałych krajach Europy Zachodniej. A warto zaznaczyć, że wciąż są to jedynie spekulacje i na początek przyszłego roku możemy się jednak nie załapać.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.