SerialeWydarzenia

Oryginalne produkcje Disney+ dostępne także po polsku – debiut w Polsce już wkrótce?

Disney-Plus-testy-Holandia

Wygląda na to, iż możemy liczyć na wystartowanie nowej platformy streamingowej Disneya w naszym kraju w ciągu najbliższych miesięcy. Oczywiście usługa i tak nie trafi do nas w tym roku, jednak bardzo dużo wskazuje na to, że otrzymamy dostęp do niej w okolicach początku przyszłego, razem z resztą Europy Zachodniej.

Już teraz bowiem Disney+ pozwala oglądać zapowiedzi oryginalnych produkcji zmierzających na platformę w polskiej wersji językowej – zarówno z napisami, jak i dubbingiem. Na ten moment zasmakować możemy pierwszej próbki polskich ścieżek dźwiękowych nowej wersji Zakochanego kundla oraz Noelle.

Informacje na ten temat nie pochodzą rzecz jasna z żadnych oficjalnych źródeł i w tej chwili jedynym ich potwierdzeniem są zdjęcia pokazujące możliwość wyboru polskich ścieżek językowych bądź napisów. Nie oskarżamy oczywiście nikogo o spreparowanie dowodów (co swoją drogą jest skrajnie nieprawdopodobne), a zaznaczamy jedynie, że choć wiele mogłoby na to wskazywać, to do czasu opublikowania oficjalnych informacji start Disney+ na polskim rynku w ciągu początkowych miesięcy przyszłego roku pozostaje jedynie spekulacją.

The-Mandalorian-Trailer-PL

Tymczasem jednak, bez względu na ostateczne rozstrzygnięcie omawianej kwestii, niestety przegapimy przynajmniej jedną ważną premierę – The Mandalorian. Niezależnie od tego jak wcześnie w 2020 roku Disney+ nie miałby u nas zadebiutować, pierwszy serial aktorski Star Wars i tak będziemy mogli oglądać dopiero po długim oczekiwaniu na start platformy w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.